System Ultra Dry zapewnia dostarczenie powietrza do ust nurka bez jednoczesnego nabierania wody.
Fajka Jet posiada specjalną komorę w górnej części, która zapobiega wpadaniu wody do głównego otworu oddechowego, a która umożliwia swobodne oddychanie. Jeśli mimo wszystko niewielkie ilości wody przedostaną się do głównej komory fajki, w jej dolnej części znajduje się zakończona zaworem oczyszczającym komora, która gromadzi wodę dostającą się do wnętrza. Po dostaniu się do tej komory, woda opuszcza ją przez zawór pod wpływem grawitacji lub gdy nurek zrobi wydech. Dzięki temu szanse na dostanie się wody do ust są bardzo niskie.
Ustnik fajki Jet został wykonany z najwyższej jakości niealergizujących materiałów. Jego anatomiczny kształt gwarantuje komfort i wygodę użytkowania, a specjalnie wzmocniona konstrukcja zapewnia wysoką trwałość elementu.
Fajka Jet posiada karbowany łącznik z najwyższej jakości silikonu, który pozwala ustnikowi swobodnie opaść po wypuszczeniu przez nurka z ust, co pomaga, na przykład przy korzystaniu z aparatu oddechowego. Dodatkowo, wewnętrzna powierzchnia łącznika jest płaska, przez co woda nie może się w nim gromadzić, a podczas oddychania, powietrze nie napotyka tylu przeszkód.
Odczepiany system mocowania maski QuickRELEASE pozwala łatwo doczepić pasek maski i wyregulować jego wysokość. Ponadto, dzięki systemowi QuickRELEASE, możliwe jest odłączenie fajki już zamocowanej do paska maski i połączenie ich z powrotem w łatwy i wygodny sposób.
Główna komora fajki, wykonana z lekko elastycznego i bardzo wytrzymałego materiału, posiada eliptyczny przekrój, który zmniejsza opór, jaki fajka stawia wodzie podczas pływania.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

related items

Zapisz sie do naszego newslettera!

Otrzymuj informacje o nowościach, promocjach i ofertach specjalnych.