Nowoczesne, komfortowe, elastyczne kaloszowe płetwy przeznaczone do snorkelingu i rekreacyjnych nurkowań. Idealnie pasujące do gołej stopy, płetwy Hydro są bardzo łatwe do zakładania i zdejmowania dzięki uchwytom na kaloszach.
W celu zminimalizowania obciążenia wywieranego na stopy nurka, podeszwy płetw Hydro są odpowiednio wzmocnione, a obecność otworów w przedniej części kaloszy powoduje, że piasek i kamienie nie drażnią stóp i mogą swobodnie, razem z wodą wypływać z kaloszy. Płetwy Hydro posiadają ogumowane wzmocnienia boczne, zwiększające sprężystość piór, przedłużające żywotność oraz wpływające na stabilność płetw. Redukują one także wibracje powstające w wyniku poruszania płetwami pod wodą.
Otwory znajdujące się po bokach piór zmniejszają ich obciążenie podczas przyspieszania. Odpowiednio uformowany środek piór płetw Hydro oraz dwa kanały wykonane z elastycznego materiału powodują tworzenie się tunelu ukierunkowującego strumień wody wzdłuż piór, co zwiększa siłę ciągu, szybkość płynięcia i zmniejsza zmęczenie nóg. W celu poprawy osiągów, pióra płetw Hydro ochylone są pod kątem 20 stopni do kaloszy.
Płetwy Hydro są doskonałym wyborem dla osób, którym zależy na idealnym kompromisie między szybkością pływania a zmęczeniem nóg.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

related items

Zapisz sie do naszego newslettera!

Otrzymuj informacje o nowościach, promocjach i ofertach specjalnych.