2019.02.09 VIII Międzynarodowy Festiwal Nurkowania Wrakowego
Wednesday, Feb 06, 2019
2019.02.09 VIII Międzynarodowy Festiwal Nurkowania Wrakowego

9 lutego 2019 r. w godzinach rannych rusza VIII Międzynarodowy Festiwal Nurkowania Wrakowego na Uniwersytecie Warszawskim.

Jak zwykle przygotowanych jest dla Was maraton niezwykle ciekawych prezentacji – tym razem będzie ich 29!

Gośćmi będą najlepsi na świecie nurkowie wrakowi, badacze głębin, historycy oraz archeologowie.

W ramach programu festiwalowego, wzorem lat ubiegłych przygotowanych jest także kilka uroczystych premier książkowych. Ruszyła internetowa sprzedaż biletów, która potrwa do 3 lutego 2019 r. Cena pojedynczego biletu pozostaje niezmienna – 100 zł. Natomiast jeśli pozostaną wolne miejsca, to bilety będzie można kupić w dniu festiwalu tylko za gotówkę w cenie 140 zł.

Organizatorzy przygotowali wyjątkowy program. Wystarczy tylko wspomnieć, że David Mearns odkrywca wraku słynnego krążownika liniowego HMS „Hood” opowie jak doszło do odnalezienia i wydobycia dzwonu okrętowego, który można podziwiać w Portsmouth. Z kolei Richie Kohler, bohater bestsellerowej książki w „Pogoni za cieniem”, zabierze nas w wyjątkową podróż w czasie; z humorem opowie o swojej niezwykle barwnej 40-letniej karierze nurka wrakowego. Festiwalowi prelegenci opowiedzą także o swoich planach eksploracyjnych na najbliższą przyszłość.  Podczas spotkania zostanie wylosowany suchy skafander ufundowany przez sponsora brytyjską firmę OTTER.

Do zobaczenia wkrótce na festiwalu w Warszawie! Tego nie można przeoczyć!!! W tym jednym wyjątkowym dniu brać nurkowa i wrakowa ma swoje święto!!!

My tam będziemy i zapraszamy w imieniu organizatorów a tu podaje ich strone www https://www.festiwalwrakowy.com Eugeniusz

Zapisz sie do naszego newslettera!

Otrzymuj informacje o nowościach, promocjach i ofertach specjalnych.