2019.02.28-03.03 10-ta. Podwodna Przygoda
Tuesday, Feb 12, 2019
2019.02.28-03.03   10-ta. Podwodna Przygoda

10 lat Podwodnej Przygody

Podwodna Przygoda w zamyśle miała być nurkowym spotkaniem i świętem dla wszystkich nurków, robionym także przez nurków. Pierwsze edycje odbywały się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, a od 5 edycji, ze wzgędu na znaczący wzrost, przenieśliśmy się na EXPO XXI. 

Podwodnej Przygodzie od początku towarzyszy Nurgres, gdzie można posłuchać i porozmawiać z rekordzistami świata, odkrywcami, podróżnikami, fotografikami, lekarzami, instruktorami. 

Pomysł trafił w przysłowiową dziesiątkę i na Podwodnej Przygodzie można spotkać setki instruktorów wszelkich federacji, producentów i dystrybutorów sprzętu, centra i szkoły nurkowe, nurkowe biura podróży, federacje nurkowe, bazy z wielu krajów  i inne.

Podwodna Przygoda ustabilizowała się i weszła na stałe do kalendarzy polskich nurków, spełniając postawiony przed nią cel bycia imprezą branżową i corocznym spotkaniem całego środowiska.

I tę tradycję podtrzymamy w roku 2019, ale z jedną zasadniczą zmianą – wychodzimy szeroko na zewnątrz, by propagować nurkowanie wśród osób, które jeszcze nie nurkują. W tym celu połączyliśmy siły z Wiatrem i Wodą – Targami, które co roku przyciagają kilkadziesiąt tysięcy tysięcy odwiedzających. I dla tych jeszcze-nie-nurkujących mamy w tym roku Nurkowy Projekt Start.  Jesteśmy przekonani, że branży nurkowej, a w szczególności Wystawcom, da to nowy impuls do rozwoju. Skorzystają też nurkowie, dla których w tym roku dodatkowo przygotowaliśmy Konkurs i akcję Get Back. 

Podwodna Przygoda 2019 odbędzie się w hali nr 1, na EXPO XXI. 

EXPO XXI Warszawa to najnowocześniejszy obiekt wystawienniczo-konferencyjny stolicy. Jest popularnym i ulubionym miejscem organizacji imprez targowych, wystaw, konferencji, kongresów, seminariów, bankietów, pokazów mody i koncertów.

EXPO XXI Warszawa jest położone koło dworca Warszawa Zachodnia, 10 minut od ścisłego centrum Warszawy z dobrym dojazdem transportem miejskim, kolejowym i lotniczym. 

Adres EXPO XXI: Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

Zapisz sie do naszego newslettera!

Otrzymuj informacje o nowościach, promocjach i ofertach specjalnych.