PADI - PROFESSIONAL ASSOCIATION OF DIVING INSTRUKTOR

PADI (Professional Association of Diving Instructors) – międzynarodowa organizacja zrzeszająca Instruktorów PADI, centra nurkowe oraz Divemasterów działających w tym systemie.
Centrum nurkowe SEA-FISH szkoli w systemie PADI od 1997 roku. Zostało jako pierwsze w Polsce w 1999 roku, za jakość s...

PADI - PROFESSIONAL ASSOCIATION OF DIVING INSTRUKTOR

PADI (Professional Association of Diving Instructors) – międzynarodowa organizacja zrzeszająca Instruktorów PADI, centra nurkowe oraz Divemasterów działających w tym systemie.
Centrum nurkowe SEA-FISH szkoli w systemie PADI od 1997 roku. Zostało jako pierwsze w Polsce w 1999 roku, za jakość szkolenia wyróżnione mianem 5 gwiazdkowego Centrum Nurkowego.

Kursy nauki nurkowania PADI

Kurs PADI OWD (Open Water Diver) to kurs nauki nurkowania od podstaw. Program kursu jest wynikiem wielu lat doświadczeń nauki bezpiecznego nurkowania. Wykłady OWD pozwalają zrozumieć nurkowanie od strony fizjologi człowieka i zjawisk zachodzących pod wodą.
Następnym kursem podczas którego zdobywa się nowe umiejętności jest kurs PADI AOWD (Advanced Open Water Diver). Po zakończeniu kursu możesz nurkować na głębokości do 30 metrów, uczestniczyć we wszystkich specjalizacjach nurkowych PADI i w kursie Rescue Diver PADI.

Dlaczego warto nurkować?

* Nasza planeta w ponad 70% pokryta jest wodą! Czy chcesz ograniczać swoje możliwości tylko do 30%, skoro możesz poznać całą resztę zupełnie nowego świata?

* Możesz obcować ze wspaniałą, podwodną przyrodą, zobaczyć zwierzęta takie jak żółwie, manty, delfiny, foki, ośmiornice czy też maleńkie ślimaki nagoskrzelne, krewetki czy koniki morskie w ich naturalnym środowisku.

* Możesz nurkować niemalże wszędzie na świecie! W jeziorach, morzach i oceanach, zalanych kamieniołomach, a nawet rzekach. Pod wodą przyjemnie spędzisz czas zarówno podczas wakacji w ciepłych krajach, jak i nad polskim jeziorem. Poza przyrodą czekać Cię może też spotkanie z historią pod postacią wraków. Warto jest nurkować w różnych miejscach, by doświadczać nowych rzeczy.

* Poznasz nowych, ciekawych ludzi. Nurkowie tworzą wyjątkową społeczność, która pomaga sobie na całym świecie. Z takich znajomości tworzą się przyjaźnie, które łączą ludzi z całego świata.

* Nurkowanie jest odpowiednie dla całej rodziny! Istnieją specjalne zajęcia dla dzieci, a górny limit wiekowy praktycznie nie istnieje! 

* W wodzie poczujesz się jak kosmonauta w stanie nieważkości. Warto nurkować dla tego niesamowitego uczucia lekkości!

* Zadbasz o swoje zdrowie i kondycję. Wielu nurków zyskuje dodatkową motywację, żeby na co dzień dbać o swoją formę. Zamiast spędzać czas w domu spędzisz wiele godzin na świeżym powietrzu.

* Zyskasz nową pasję, która może przerodzić się w sposób na życie. Kurs nurkowania daje młodym ludziom dodatkowe punkty przy naborze do straży pożarnej lub policji. Instruktorzy nurkowania pracują w wielu przepięknych miejscach na całym świecie, spędzając długie miesiące tam, gdzie inni pragną dostać się chociaż na tydzień.

* Możesz nurkować przez cały rok! Nie ma złej pogody, a pod wodą nigdy nie pada deszcz. Nurkować możesz zarówno w nagrzanych od letniego słońca jeziorach, wciąż ciepłej jesiennej wodzie bałtyckiego morza czy też w zimnej wodzie pod lodem.

Zachęceni aby spróbować? Zapiszcie się na kurs Open Water Diver!

Więcej

Zapisz sie do naszego newslettera!

Otrzymuj informacje o nowościach, promocjach i ofertach specjalnych.