Środki naprawcze i pielęgnacyjne, w które każdy nurek powinien się wyposażyć:

Klej Aquasure
Doskonałej jakości preparat zapewniający maksymalnie wytrzymałe łączenie uszkodzonych części mokrych, jak i suchych pianek do nurkowania oraz wielu innych sprzętów do sportów wodnych. Elastyczna uretanowa formuła jest wodoodporna i zapewnia wodoszczelność...

Środki naprawcze i pielęgnacyjne, w które każdy nurek powinien się wyposażyć:

Klej Aquasure
Doskonałej jakości preparat zapewniający maksymalnie wytrzymałe łączenie uszkodzonych części mokrych, jak i suchych pianek do nurkowania oraz wielu innych sprzętów do sportów wodnych. Elastyczna uretanowa formuła jest wodoodporna i zapewnia wodoszczelność, chroniąc także przed ścieraniem.

Klej Black Witch
Beztoluenowa formuła Black Witch sprawia, że jest on odpowiednim preparatem do szybkiej naprawy przetartych i poszarpanych części odzieży z neoprenu, a szczególnie w miejscach zgięć, na szwach i na łączeniach gumowych części odzieży. Nadaje się również do lateksowych i uszczelniających części odzieży. Naprawa uszkodzeń przy pomocy kleju Black Witch trwa od 30 do 60 minut, a jej efektem jest mocne, wytrzymałe i elastyczne zespolenie.

Wosk Max Wax / Ziper Wax
Woskowy sztyft na bazie silikonu uszczelniający plastikowe i metalowe zamki błyskawiczne, mokrych i suchych skafandrów, plandek łodzi, namiotów itp.

B.C. Life
Preparat do czyszczenia i utrzymywania w czystości wszystkich typów jacketów. Regularne czyszczenie pozostawi powłokę zewnętrzną i wewnętrzną, węże oraz zawory kamizelki wolne od niszczących kryształków soli, chloru i pozostałości organicznych.

MiraZyme
MiraZyme to niepowtarzalny bezzapachowy, przyjazny dla środowiska odświeżacz. Doskonały do mokrych i suchych skafandrów, kamizelek ratunkowych, odzieży, namiotów, plecaków, woderów, rękawiczek neoprenowych, butów itp. Przedostaje się do faktury tkanin, gumy a także twardych powierzchni, w naturalny sposób eliminując brzydki zapach.

Pro Talc
Wysokiej jakości talk pomaga w konserwacji lateksowych i gumowych uszczelek, ułatwia nakładanie zarówno mokrych, jak i suchych pianek i zabezpiecza przed otarciami. Konserwuje przechowywane produkty zawierające lateksowe, jak i gumowe elementy uszczelniające. Równie dobrze może być wykorzystywany wraz z Aquasure, aby zapobiegać nadmiernej lepkości tworzywa itp.

Więcej

Zapisz sie do naszego newslettera!

Otrzymuj informacje o nowościach, promocjach i ofertach specjalnych.