Środki naprawcze i pielęgnacyjne, w które każdy nurek powinien się wyposażyć:

Klej Aquasure
Doskonałej jakości preparat zapewniający maksymalnie wytrzymałe łączenie uszkodzonych części mokrych, jak i suchych pianek do nurkowania oraz wielu innych sprzętów do sportów wodnych. Elastyczna uretanowa formuła jest wodoodporna i zapewnia wodoszczelność...

Środki naprawcze i pielęgnacyjne, w które każdy nurek powinien się wyposażyć:

Klej Aquasure
Doskonałej jakości preparat zapewniający maksymalnie wytrzymałe łączenie uszkodzonych części mokrych, jak i suchych pianek do nurkowania oraz wielu innych sprzętów do sportów wodnych. Elastyczna uretanowa formuła jest wodoodporna i zapewnia wodoszczelność, chroniąc także przed ścieraniem.

Klej Black Witch
Beztoluenowa formuła Black Witch sprawia, że jest on odpowiednim preparatem do szybkiej naprawy przetartych i poszarpanych części odzieży z neoprenu, a szczególnie w miejscach zgięć, na szwach i na łączeniach gumowych części odzieży. Nadaje się również do lateksowych i uszczelniających części odzieży. Naprawa uszkodzeń przy pomocy kleju Black Witch trwa od 30 do 60 minut, a jej efektem jest mocne, wytrzymałe i elastyczne zespolenie.

Wosk Max Wax / Ziper Wax
Woskowy sztyft na bazie silikonu uszczelniający plastikowe i metalowe zamki błyskawiczne, mokrych i suchych skafandrów, plandek łodzi, namiotów itp.

B.C. Life
Preparat do czyszczenia i utrzymywania w czystości wszystkich typów jacketów. Regularne czyszczenie pozostawi powłokę zewnętrzną i wewnętrzną, węże oraz zawory kamizelki wolne od niszczących kryształków soli, chloru i pozostałości organicznych.

MiraZyme
MiraZyme to niepowtarzalny bezzapachowy, przyjazny dla środowiska odświeżacz. Doskonały do mokrych i suchych skafandrów, kamizelek ratunkowych, odzieży, namiotów, plecaków, woderów, rękawiczek neoprenowych, butów itp. Przedostaje się do faktury tkanin, gumy a także twardych powierzchni, w naturalny sposób eliminując brzydki zapach.

Pro Talc
Wysokiej jakości talk pomaga w konserwacji lateksowych i gumowych uszczelek, ułatwia nakładanie zarówno mokrych, jak i suchych pianek i zabezpiecza przed otarciami. Konserwuje przechowywane produkty zawierające lateksowe, jak i gumowe elementy uszczelniające. Równie dobrze może być wykorzystywany wraz z Aquasure, aby zapobiegać nadmiernej lepkości tworzywa itp.

Więcej
 • 0 Recenzje

  Przydatny do napraw neoprenu np: dziur, rozdarć. Przeznaczony do łączenia neoprenu, kolor czarny.

  28,00 zł
  dostępny
 • 0 Recenzje

  Klej Aquasure - specjalny urethanowy klej służący do naprawy mokrych i suchych skafandrów oraz innych akcesoriów do uprawiania sportów wodnych. Elastyczna formuła jest wodoodporna, uszczelnia i chroni

  20,00 zł
  dostępny
 • 0 Recenzje

  Olej do sprężarek w opakowaniach po 1 litr.  Olej do Tłokowych sprężarek powietrznych. Olej Shella Corena S2 P 150 Dedykowany do Bauera kompresorów Gery i innych.

  40,00 zł
  dostępny
 • 0 Recenzje

  Preparat czyszcząco - konserwujący do wszystkich rodzajów jacketów. Jak to używać: 1/3 lub 1/2 opakowania wlac do jackietu przez inflator lub spłuczkę. Dolać 1 lub 1,5 litra wody teperatura pokojowa

  45,00 zł
  dostępny
 • 0 Recenzje

  Sea Drops anti-fog do czyszczenia i ochrony przed parowaniem masek i okularów nurkowych.

  25,00 zł
  dostępny
 • 0 Recenzje

  Sito molekularne A4 wielkość 1,7 -2,5 mm do filtra sprężarki aby osuszyc powietrze do ładowania do butli powietrznych. Jak jest suche powietrze nie zamrazaja sie automaty nurkowe. W opakowaniach po 1

  70,00 zł
  dostępny
 • 0 Recenzje

  Smar do plastykowych zamków suchego skafandra. Opakowanie 8 g.

  35,00 zł
  dostępny
 • 0 Recenzje

  Smar silikonowy do Oringów automatu oddechowego + do tworzyw sztucznych i gumy od -60 do 230 st. Celsujsza.

  15,00 zł
  dostępny
 • 0 Recenzje

  Smar silikonowy do wyposażenia nurkowego.

  28,00 zł
  dostępny
 • 0 Recenzje

  Smar do kontaktu z TLENEM, niepalny KRYTOX®  Wszystko co używamy z Nitroxem / Tlenem w nurkowaniu stosujemy smar do czystosci tlenowej i właśnie ten smar jest do smarowania wszstkiego co ma kontakt z

  65,00 zł
  dostępny
 • 0 Recenzje

  Regularne czyszczenie kombinezonów przy użyciu Wet & Dry Suit Shampoon zapobiega uszkodzeniom wywołanym przez działanie chloru lub soli i sprawia, że kombinezon wygląda jak nowy.

  35,00 zł
  dostępny
 • 0 Recenzje

  Bardzo czysty talk w proszku w wygodnym w użyciu opakowaniu przeznaczony do manszet oraz wszelkiego rodzaju gumowych wykończeń suchych skafandrów.

  25,00 zł
  dostępny
 • 0 Recenzje

  Węgiel aktywny AG do filtra sprężarki w opakowaniach po 1 kg.

  35,00 zł
  dostępny
 • 0 Recenzje

  Smar w sztyfcie do zamków błyskawicznych oparty na silikonie. Nadaje się do stosowania w zamkach metalowych i plastykowych w skafandrach suchych oraz mokrych.

  30,00 zł
  dostępny

Zapisz sie do naszego newslettera!

Otrzymuj informacje o nowościach, promocjach i ofertach specjalnych.