APEKS Pierwszy stopień automatu DS4 DIN

Automat oddechowy APEKS DS4 to sprawdzony i polecany automat oddechowy nie tylko przez sprzedawców ale przede wszystkim przez samych użytkowników.
Automaty oddechowe APEKS produkowane są w Wielkiej Brytanii i są najczęściej kupowanymi automatami przez nurków na całym świecie. Ponieważ warunki pogodowe mamy zbliżone do brytyjskich, przy ich tworzeniu brane były pod uwagę podobne warunki pogodowe do naszych.
Automaty APEKS cieszą się naprawdę zasłużoną renomą, ponieważ sprawdzają się zarówno w ciepłych jak i zimnych wodach. Znajdujący się w ofercie automat oddechowy
APEKS DS4 to idealny produkt dla osób, które marzą o posiadaniu sprzętu dobrej jakości w przystępnej cenie, co prosimy zauważyć nie zawsze chodzi w parze.

Pierwszy stopień automatu jest odizolowany, tzn. posiada tzw. suchą komorę. Zapobiega to zamarzaniu pierwszego stopnia, co może mieć miejsce podczas nurkowań w zimnych wodach.

Znajdujący się w naszej ofercie APEKS DS4 jest to produkt o wysokiej jakości w przystępnej cenie. Produkt ten posiada dożywotnią gwarancję dla pierwszego właściciela, ale jest jeden warunek: coroczny serwis automatu w autoryzowanym serwisie sprzętu nurkowego.
Automat APEKS DS4 polecany jest dla wszystkich nurków, bez podziału na początkujących czy zaawansowanych. Można go używać w ekstremalnych warunkach, więc idealnie nadaje się do nurkowania w polskich wodach.

Specyfikacja techniczna APEKS DS4:


1. Pierwszy stopień APEKS DS4:
- membranowy
- odciążony
- 1 wyjście wysokiego ciśnienia
- 4 wyjścia średniego ciśnienia
- sucha odizolowana komora
- ciśnienie pracy do 300 bar
- ciśnienie średnie 9,0 - 9,5 AT

Produkt sprowadzany na zamówienie - krótki czas oczekiwania.

Napisz swoją opinię

Automat APEKS Pierwszy stopień automatu DS4 DIN

Automat APEKS Pierwszy stopień automatu DS4 DIN

Znajdujący się ofercie SEA-FISH zestaw APEKS DS4 to produkt o wysokiej jakości w przystępnej cenie. Produkt ten posiada dożywotnią gwarancję dla pierwszego właściciela, ale jest jeden warunek: coroczny serwis automatu w autoryzowanym serwisie sprzętu nurkowego. Centrum Nurkowe SEA-FISH jest autoryzowanym serwisem sprzętu nurkowego, m.in. APEKSA.

Napisz swoją opinię

related items

Zapisz sie do naszego newslettera!

Otrzymuj informacje o nowościach, promocjach i ofertach specjalnych.