APEKS XTX 40/DS4 Nitrox DIN

Automat z czystością tlenową. Wąż jest czarny i długości 70 cm.

Automat oddechowy APEKS XTX40/DS4 Nitrox to sprawdzony i polecany automat oddechowy nie tylko przez sprzedawców ale przede wszystkim przez samych użytkowników.
Automaty oddechowe APEKS produkowane są w Wielkiej Brytanii i są najczęściej kupowanymi automatami przez nurków na całym świecie. Ponieważ warunki pogodowe mamy zbliżone do brytyjskich, przy ich tworzeniu brane były pod uwagę podobne warunki pogodowe do naszych.
Automaty APEKS cieszą się naprawdę zasłużoną renomą, ponieważ sprawdzają się zarówno w ciepłych jak i zimnych wodach. Znajdujący się w ofercie automat oddechowy
APEKS XTX40/DS4 Nitorx to idealny produkt dla osób, które marzą o posiadaniu sprzętu dobrej jakości w przystępnej cenie, co prosimy zauważyć nie zawsze chodzi w parze.

Pierwszy stopień automatu jest odizolowany, tzn. posiada tzw. suchą komorę. Zapobiega to zamarzaniu pierwszego stopnia, co może mieć miejsce podczas nurkowań w zimnych wodach.

Drugi stopień automatu jest odciążony, to znaczy że powietrze będzie podawane w taki sam sposób niezależnie od panującego na zewnątrz ciśnienia, czyli niezależnie od głębokości automat będzie tak samo podawał powietrze.
Dodatkowo wyposażony jest w dźwignię regulacji efektu Venturiego, która umożliwa samodzielną regulację parametrów pracy automatu w zależności od własnych potrzeb czy warunków nurkowania.
Drugi stopień wyposażony jest również w wymiennik ciepła, który także zabezpiecza go przed zamarzaniem.

Znajdujący się w naszej ofercie zestaw APEKS ATX40/DS4 jest to produkt o wysokiej jakości w przystępnej cenie. Produkt ten posiada dożywotnią gwarancję dla pierwszego właściciela, ale jest jeden warunek: coroczny serwis automatu w autoryzowanym serwisie sprzętu nurkowego.
Automat APEKS XTX40/DS4 polecany jest dla wszystkich nurków, bez podziału na początkujących czy zaawansowanych. Można go używać w ekstremalnych warunkach, więc idealnie nadaje się do nurkowania w polskich wodach.

Specyfikacja techniczna Apeks XTX40/DS4:


1. Pierwszy stopień APEKS DS4:
- membranowy
- odciążony
- 1 wyjście wysokiego ciśnienia
- 4 wyjścia średniego ciśnienia
- sucha odizolowana komora
- ciśnienie pracy do 300 bar
- ciśnienie średnie 9,0 - 9,5 AT

2. Drugi stopień APEKS XTX 40:
- odciążony
- regulacja wspomagania wdechu efektu Venturiego
- wymiennik ciepła wspomagający odporność na zamarzania

Produkt sprowadzany pod zamówienie - krótki czas oczekiwania.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

related items

Zapisz sie do naszego newslettera!

Otrzymuj informacje o nowościach, promocjach i ofertach specjalnych.