APEKS ATX 40/DST DIN

Automat oddechowy APEKS ATX40/DST to sprawdzony i polecany automat oddechowy nie tylko przez sprzedawców ale przede wszystkim przez samych użytkowników.
Automaty oddechowe APEKS produkowane są w Wielkiej Brytanii i są najczęściej kupowanymi automatami przez nurków na całym świecie. Ponieważ warunki pogodowe mamy zbliżone do brytyjskich, przy ich tworzeniu brane były pod uwagę podobne warunki pogodowe do naszych.
Automaty APEKS cieszą się naprawdę zasłużoną renomą, ponieważ sprawdzają się zarówno w ciepłych jak i zimnych wodach. Znajdujący się w ofercie automat oddechowy
APEKS ATX40/DST to idealny produkt dla osób, które marzą o posiadaniu sprzętu dobrej jakości w przystępnej cenie, co prosimy zauważyć nie zawsze chodzi w parze.

Pierwszy stopień automatu jest odizolowany, tzn. posiada tzw. suchą komorę. Zapobiega to zamarzaniu pierwszego stopnia, co może mieć miejsce podczas nurkowań w zimnych wodach.

Drugi stopień automatu jest odciążony, to znaczy że powietrze będzie podawane w taki sam sposób niezależnie od panującego na zewnątrz ciśnienia, czyli niezależnie od głębokości automat będzie tak samo podawał powietrze.
Dodatkowo wyposażony jest w dźwignię regulacji efektu Venturiego, która umożliwa samodzielną regulację parametrów pracy automatu w zależności od własnych potrzeb czy warunków nurkowania.
Drugi stopień wyposażony jest również w wymiennik ciepła, który także zabezpiecza go przed zamarzaniem.

Znajdujący się w naszej ofercie zestaw APEKS ATX40/DST jest to produkt o wysokiej jakości w przystępnej cenie. Produkt ten posiada dożywotnią gwarancję dla pierwszego właściciela, ale jest jeden warunek: coroczny serwis automatu w autoryzowanym serwisie sprzętu nurkowego.
Automat APEKS ATX40/DST polecany jest dla wszystkich nurków, bez podziału na początkujących czy zaawansowanych. Można go używać w ekstremalnych warunkach, więc idealnie nadaje się do nurkowania w polskich wodach.

Specyfikacja techniczna Apeks ATX40/DST:


1. Pierwszy stopień APEKS DST:
- membranowy
- odciążony
- 2 wyjścia wysokiego ciśnienia
- 4 wyjścia średniego ciśnienia
- sucha odizolowana komora
- obrotowa głowica
- ciśnienie pracy do 300 bar
- ciśnienie średnie 9,0 - 9,5 AT

2. Drugi stopień APEKS ATX 40:
- odciążony
- regulacja wspomagania wdechu efektu Venturiego
- wymiennik ciepła wspomagający odporność na zamarzania

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

related items

Zapisz sie do naszego newslettera!

Otrzymuj informacje o nowościach, promocjach i ofertach specjalnych.