MARES Epic ADJ 82X DIN + octopus Epic

Cechy I stopnia Epic 82X:
- Wykonany z niklowanego i chromowanego mosiądzu.
- System DFC (Dynamic Flow Control) na dwóch portach LP - minimalizuje spadek ciśnienia międzystopniowego automatu i porpawia wydajność automatu.
- Grzybek ACT (Advance Coating Technology) - specjalna powłoka grzybka, wydłuża jego żywotność.
- 2 x port HP, 5 x port LP.
- Waga: O,73 kg.
- Dostępny w wersji DIN.

Automat oddechowy Epic 82X DIN z octopusem Epic


Cechy II stopnia Epic:
- Puszka automatu wykonana z metali w celu polepszenia wymiany ciepła.
- System Mares Twin Power to funkcja zmiany szybkości dostarczania gazu oddechowego od naturalnego (VAD) do mocnego (VAD+). VAD jest tradycyjną "naturalną metodą" oddychania z automatu Mares, a VAD+ zapewnia dodatkową ilość gazu, kiedy tego potrzebujesz.
-  Vortex Assisted Design (VAD) - to rurka bypass drugiego stopnia, która dostarcza powietrze do ustnika tworząc podciśnienie, które działa na membranę podczas oddychania. To redukuje wysiłek oddechowy i poprawia ogólną wydajność oddychania na każdej głębokości i w dowolnych warunkach.
- Pneumatycznie zrównoważony zawór drugiego stopnia pozwala na mniejsze napięcie sprężyny, co skutkuje mniejszym wysiłkiem oddechowym podczas nurkowania.
- Mesh Grid System - opatentowana konstrukcja, która zmniejsza skutki przepływu wody na membranie drugiego stopnia automatu. Eliminuje to niekontrolowany przepływ gazu 2 stopnia podczas nurkowania w prądzie lub ze skuterem podwodnym
- Waga: 0,352 kg.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

related items

Zapisz sie do naszego newslettera!

Otrzymuj informacje o nowościach, promocjach i ofertach specjalnych.