Śledź szczegółowe dane nurkowania na wyjątkowo przejrzystym, kolorowym wyświetlaczu z wysokim kontrastem. Wybieraj spośród 4 trybów nurkowania i przeglądaj proste, intuicyjne menu za pomocą trzech przycisków, aby łatwo przełączać między widokami i ustawieniami.

Najważniejsze funckje:
- Wodoszczelność 100 m.
- 4 tryby nurkowania: Air / Nitrox / Freediving / Gauge + zegarek.
- Bezprzewodowa kontrola ciśnienia w butli - czujnik Suunto Tank POD.
- Kompas cyfrowy 3D do 45 stopni przechyłu.
- Bezprzewodowe połączenie mobilne Algorytm Suunto Fused™ RGBM 2.
- Możliwość aktualizacji oprogramowania - kompatybilność z programem DM5.
- Wyświetlacz TFT MIP (Memory in Pixel) - redukcja zużycia energii.
- Współpraca z aplikacją Suunto App (Android i OS).
- Alarm wibracyjny.
- Pamięć do 400 nurkowań lub 200 godzin.
- Akumulator litowo-jonowy o pojemności 295 mAh.
- Wytrzymała konstrukcja.
- Waga 90 g.
- Wymienne paski.
- Podświetlenie LED.
- Menu w 18 językach.

Podstawowe funkcje nurkowe:

- Głębokość operacyjna do 100 metrów.
- Nitroks i powietrze, nurkowanie na wstrzymanym oddechu, głębokościomierz, manometr.
- Czas nurkowania do 999 min, czas na powierzchni do 100 godzin.
- Zakaz lotu samolotem.
- Deep Stop.
- Wskaźnik czasu wynurzania 0-999 min.
- Obliczanie jednostek OTU (OLF)/CNS, czas do zużycia gazu, zużycie gazu w czasie rzeczywistym.
- Spersonalizowane opcje wyświetlania w każdym trybie nurkowania, graficzne przedstawienie wyników, ustawienia osobiste (P+2, P+1, P0, P-1, P-2), ustawienia wysokości (od 0 do 300 m/ od 300 do 1500 m/od 1500 do 3000 m).
- Do 3 gazów (tlen od 21 do 99%), maksymalne ciśnienie parcjalne 1.6, pomiar czasu, planer dekompresyjny, zakładki dziennika, historia nurkowania – bezterminowo.
- Model dekompresyjny - Suunto Fused™ RGBM 2.
- Częstotliwość próbkowania: nurkowanie z butlą 10 s, nurkowanie na wstrzymanym oddechu 1 s., bezprzewodowe połączenie z butlą, pamięć dziennika do 200 godzin/ 400 nurkowań.
- Bezprzewodowy transmiter Suunto Tank POD. Czujnik Suunto Tank POD pozwala na monitorowanie ciśnienia gazu w butli – w tym celu konieczne jest sparowanie urządzeń przed nurkowaniem.

Suunto D5 dostępny jest w 4 wersjach kolorystycznych: czarny, biały, cały czarny, czerń/limonka (te dwa ostatnia w droższej cenie).

Łatwa wymiana pasków pozwala na natychmiastową zmianę designu D5. Szeroka paleta kolorów i materiałów pasków, pozwoli pokazać Ci swój styl.

Algorytm Suunto Fused™ RGBM 2 łączy zalety algorytmu Suunto Technical RGBM z najnowszą wersją algorytmu RGBM, co umożliwia nurkowanie głębokie. Algorytm automatycznie przełącza się pomiędzy dwoma modelami, by skutecznie zarządzać ryzykiem choroby dekompresyjnej. Suunto Fused™ RGBM 2 – algorytm zastosowany w Suunto D5, pozwala na uzyskanie krótszych czasów wynurzania w przypadku nurkowania głębokiego z powietrzem oraz nurkowań powtarzanych. W przypadku nurkowań powtarzanych, zmiana ta dotyczy przede wszystkim nurkowania z powietrzem lub nitroksem. Co istotne, Suunto Fused™ RGBM 2, nie wymaga, aby ciało było całkowicie wolne od gazów resztkowych podczas obliczania zakazu lotów samolotem, w kabinie których panuje ciśnienie jak na wysokości do 3000 m. Zmiana ta, skraca wymagany czas pomiędzy ostatnim nurkowaniem a lotem, przy jednocześnie zachowanym bezpieczeństwie.

Produkt sprowadzany na zamówienie.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

related items

Zapisz sie do naszego newslettera!

Otrzymuj informacje o nowościach, promocjach i ofertach specjalnych.