Profesjonalna maska nurkowa z dzieloną szybą wykonaną z hartowanego szkła. Bardzo duże, mocno "wyciągnięte" ku dołowi i specjalnie, pochylone szyby zapewniają rozległe pole widzenia, szczególnie w dół (co eliminuje potrzebę poruszania głową).
Ultranowoczesny kształt nadaje masce Jupiter niespotykany wygląd, a także sprawia, że doskonale dopasowuje ona się do wielu kształtów twarzy. Wykonane ze specjalnego tworzywa i mocowane bezpośrednio do kołnierza, zamiast do ramki, gwarantują wyjątkowo niską objętość wewnętrzną maski, co ułatwia usuwanie wody z jej wnętrza. Ponadto, uchwyty paska można złożyć do środka maski. Dzięki temu zajmuje on bardzo mało miejsca - może więc być używana jako zapasowa i chowana np. w kieszeni jacketu nurkowego.
System QuickADJUST umożliwia całkowite wypięcia paska znacząco zmniejsza ryzyko uszkodzeń podczas transportu.
Kołnierz oraz pasek maski Jupiter zostały wykonane z miękkiego, elastycznego i nietoksycznego silikonu, wtłaczanego techniką LSR (Liquid Silicone Rubber). Zapewnia on najwyższy komfort użytkowania, gwarantuje wytrzymałość i żywotność maski ograniczając do minimum efekt starzenia się materiału. LSR to także wysoka odporność na uszkodzenia i gwarancja zachowania elastyczności traconej na skutek działań wysokich i niskich temperatur oraz promieni UV.
Kołnierz maski Jupiter posiada specjalną, podwójną uszczelkę, która znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo dostania się wody do wnętrza maski, a szeroki pasek, rozdwojony w środkowej części uniemożliwia samoistne przemieszczanie się maski i zmniejsza ucisk na głowę.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

related items

Zapisz sie do naszego newslettera!

Otrzymuj informacje o nowościach, promocjach i ofertach specjalnych.