Smar do kontaktu z TLENEM, niepalny DUPONT ™ KRYTOX® GPL-205.
Smary KRYTOX® nie zawierają silikonu. Nie zawierają żadnych materiałów VOC4 ani chloru i są bezpieczne dla atmosfery lub warstwy ozonowej. Są obojętne biologicznie i środowiskowo. Smar KRYTOX® jest kompatybilny z powszechnie stosowanymi materiałami i nie uszkadza tworzyw sztucznych ani elastomerów, ani nie powoduje korozji metali.

Można nakładać ręcznie, pędzlem lub wcierając.  

ZASTOSOWANIE DUPONT ™ Krytox® GPL 205: łożyska, O-RINGI, zawory, zawiasy uszczelki, 
Smary KRYTOX® to wysokowydajne smary złożone z olejów na bazie perfluoropolieterów (PFPE) z submikronowymi cząsteczkami politetrafluoroetylenu (PTFE) jako zagęstnikiem. Pionier opracowany przez DuPont i opracowany dla misji kosmicznych NASA w latach 60. XX wieku, obecnie rozwiązanie smarowania z wyboru w warunkach ekstremalnych temperatur, wysokiej zawartości tlenu i środowisk chemicznych.

KRYTOX® jest chemicznie obojętny, nie reaguje z tlenem oraz jest wyjątkowo stabilny w wysokich i niskich temperaturach. DuPont nieustannie eksperymentuje z Krytox® w celu rozszerzenia zakresu aplikacji konsumenckich. W różnych badaniach na przestrzeni lat Krytox® był testowany w temperaturach wyższych niż 900 ° F (482 ° C) w obecności tlenu i pod ciśnieniem do 35 barów bez zapłonu.

Smary Krytox® są zalecane przez wielu głównych producentów łożysk do długotrwałego smarowania w trudnych zastosowaniach. Doskonała zdolność błonotwórcza smaru Krytox® zapewnia grubszą warstwę oleju i zmniejsza zużycie.

Smar Krytox® jest kompatybilny ze wszystkimi metalami i materiałami uszczelniającymi. NAJWYŻSZEJ WYDAJNOŚCI ŚRODEK SMARUJĄCY DO NIEZNACZNYCH APLIKACJI PRZEMYSŁOWYCH I HANDLOWYCH.

SPECYFIKACJE: Konsystencja / Kolor: Biały smar maślany Temperatura pracy (wysoka): 400 stopni F (204 stopni C) Temperatura pracy (niska): -33 stopni F (-36 stopni C) Ciężar właściwy (sp. Gr.) @ 0C: 1,94 Konsystencja: NLGI 2

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

related items

Zapisz sie do naszego newslettera!

Otrzymuj informacje o nowościach, promocjach i ofertach specjalnych.