2022.07.24 nurkowania na wodach otwartych ze wszystkich poziomów kursów w Deepspot
Monday, Jul 25, 2022
2022.07.24 nurkowania na wodach otwartych ze wszystkich poziomów kursów w Deepspot

Witam.

mam informacje aby nie było spekulacji, że Deepspot (www.deepspot.com) został uznany przez PADI jako miejsce na otwartym akwenie.

Dzięki temu PADI Professionals może przeprowadzać nurkowania na wodach otwartych ze wszystkich poziomów kursów w Deepspot.

Instruktor nadal decyduje, jakie nurkowania zdecyduje się wykonać w Deepspot. Decyzja ta została podjęta po szczegółowym, kilkumiesięcznym procesie przeglądów i ocen.

Proces recenzji obejmował: Ocena obiektu i jego cech Porównanie jakości i wyników treningu między Deepspot a innymi otwartymi wodami Przegląd aktywności szkoleniowej instruktorów PADI w Deepspot z wykorzystaniem istniejących standardów dotyczących sztucznych miejsc do nurkowania w pomieszczeniach Testy terenowe i symulacje nurkowań szkoleniowych na wodach otwartych dla różnych poziomów PADI Proces ten zapewnił, że prowadzenie części kursów PADI na wodach otwartych może odbywać się w Deepspot bez uszczerbku dla jakości szkolenia i bezpieczeństwa.

https://pros-blog.padi.com/deepspot-approved-as-an-open-water-site/?fbclid=IwAR2Mnl5NVs5iwuQRLVoankFWZJOVjNZBreQPbxG8wfE4Lw39RmMqXenomOo

Moja Uwaga to można wykorzystać pozytywnie bo są to oznaki pozytywnego nastawienia do swojej pracy jako instruktora. ale nie zapominajmy ze to My decydujemy o jakości szkolenia a PADI w tym moze nam jedynie pomagac.

Pozdrawiam Eugeniusz

Centrum Nurkowe Sea – Fish "Podwodny Świat” 41-902 Bytom ul. Witczaka 9 tel. 601432874 Eugeniusz lub 603063634 Dorota Gdy nie odpowiada tel to dzwon na stacjonarny: 32 2825304

Ładowanie butli powietrzem, Dystrybucja materiałów PADI i DAN Sprzęt nurkowy sprzedaż i serwis. www.sea-fish.pl e-mail: e.buchczyk@sea-fish.pl

Zapisz sie do naszego newslettera!

Otrzymuj informacje o nowościach, promocjach i ofertach specjalnych.