2019.12.13 Wigilia w ACTIVTOUR
Saturday, Dec 14, 2019
2019.12.13 Wigilia w ACTIVTOUR

Nurkową Wigilią w świąteczno - nurkowym klimacie. W piątek; 13.12, o godz. 18:00 na ul. Piwna 15 lok. 1 (okolice Placu Grunwaldzkiego) we Wrocławiu.

Odbyło sie spotkanie wigilijne przy choince, w otoczeniu naprawdę sympatycznych osób, bliskich Activtourowi.

Było jedzonko, barszczyk, śledzik, smaczne wyskokowe trunki schabik i piernik robiony przez Kasię.

Było można posłuchać ciekawych prezentacji: Irena Kosowska z DAN oraz Wojciech Zgoła z Perfect Diver. Posłuchać muzyki i oczywiście porozmawiać o nurkowych planach z całym zespołem. Miło i sympatycznie Dziękujemy !!!!

ACTIVTOUR to ponad 12 lat Profesjonalnych Wypraw Nurkowych. 100 destynacji, 7 kontynentów, ponad 1.000 zrealizowanych wyjazdów, blisko 10.000 spełnionych marzeń i nie zamierzamy na tym poprzestać!

Katarzyna Cieślawska Jestem absolwentką wrocławskiej AWF, kierunek Turystyka Rekreacja oraz Podyplomowych Studiów MBA na AE we Wrocławiu. Praktycznie zaraz po ukończeniu studiów rzuciłam się na głęboką wodę i założyłam firmę swoich marzeń – Biuro Podróży ACTIVTOUR. Miejsce, które zrodziło się z pasji i które dzięki niej funkcjonuje. Miłością do podróży, szczególnie nurkowych, staram się zarażać także naszych klientów.

Anna Sołoducha Jestem absolwentką Geografii na UWr oraz niepoprawną optymistką… na stałe z uśmiechem na ustach! Do Activtour trafiłam chyba z przeznaczenia… i zostałam tu na stałe. Z zamiłowaniem codziennie spełniam ludzkie marzenia przygotowując wyprawy nurkowe na całym świecie, a sama nurkuję już… ponad połowę życia. Każdego roku eksploruję inny „kawałek oceanu” przypinając kolejną pinezkę na swojej nurkowej mapie świata! W zimie zamieniam płetwy na ukochane narty i uciekam w Alpy ! Prywatnie – córka rockmana i kobieta gitarzysty, czyli jak to śpiewał Ian Gillan – „Strange Kind of Woman”;) Przepis na życie? „Tylko martwy pień płynie z prądem – czółno odkrywców, płynie w górę rzeki!”

Adrianna Widelska Jestem absolwentką wrocławskiej AWF, kierunek Turystyka i rekreacja. W czasie trwania studiów i po ich ukończeniu byłam niczym Kobieta Pracująca z “Czterdziestolatka” zdobywając doświadczenie w różnych dziedzinach. Lecz nigdzie nie było mi dane zagrzać miejsca na dłużej. Ciągle w poczuciu niedosytu… więc w poszukiwaniu swojej bezpiecznej przystani w końcu we wrześniu 2017 roku przy zbiegu dobrych okoliczności trafiłam do Załogi Activtour. Dzięki czemu zanurzyłam się w niezwykłym nurkowym świecie.

Tomasz Bączkowski Po wielu latach pracy w Polsce postanowiłem ruszyć w podróż i zobaczyć inne formy życia. Już na samym początku wyprawy zrobiłem pierwszy kurs nurkowania (na Malcie). Kolejne 7 lat to nurkowanie dla przyjemności i dużo podróżowania. Licencję instruktora zdobyłem w 2018 roku na Teneryfie. Od połowy 2019r. postanowiłem wrócić do Polski, żeby zobaczyć czy będzie mi tu dobrze… Trafiłem na Activtour i zdecydowałem, że tu mi dobrze.

IMG_3799-kopia IMG_3974-kopia IMG_6028-kopia IMG_8556-kopia IMG_9278-kopia IMG_9279-kopia IMG_9280-kopia IMG_9281-kopia IMG_9282-kopia IMG_9283-kopia IMG_9284-kopia IMG_9285-kopia

Zapisz sie do naszego newslettera!

Otrzymuj informacje o nowościach, promocjach i ofertach specjalnych.